Dr. Nielsen Vinterhyggemaraton 2013 - Resultater

Resultater: Dr. Nielsen Vinterhyggemaraton 2013 (opdat. 25. jan)

Placering Startnr. Navn Klub Tid
1 372 Tomo Goto Dark Cosmology Centre/Niels Bohr Institute 03:01:06,32
2 228 Martin Møller Johansen Kolding Motion 03:06:15,78
3 9 Allan Rohde Gauerslund Løbeklub 03:12:06,84
4 355 Thomas Kokholm ninjas.dk 03:13:22,17
5 342 Sune Hjarsbæk Ingen 03:17:35,12
6 374 Tonni Bager Fredericia Triathlon Team 03:18:13,52
7 135 Jesper Hahn Jensen Skechers.dk 03:18:15,62
8 227 Martin Larsen Boneyard 03:19:45,38
9 136 Jesper Kjergaard-Jensen Ingen 03:20:56,75
10 274 Ole Cramer Sportigan Assens/Klub 100 marath 03:21:09,73
11 317 René Randrup Rasmussen Amok Aalborg 03:21:25,91
12 330 Sonni Tønder Kolding Motion 03:21:28,53
13 226 Martin Jacobsen Keep me running 03:21:33,91
14 282 Per Henriksen Team Rold Skov 03:21:35,83
15 59 Claus M. H. Schmidt Billund Løbeklub 03:23:13,03
16 128 jens Holm Haderslev 03:23:23,90
17 141 Jim Trudslev Ingen 03:23:52,51
18 192 Kurt Andersen Vejle IF 03:24:18,63
19 332 Steen Christiansen Westphaels cosmetic 03:25:06,25
20 104 Henrik Talbro Ingen 03:25:09,30
21 98 Heidi Johansen Ingen 03:25:44,16
22 118 Jan Nørskov Motionsløberne aalestrup 03:26:02,03
23 335 Steen Karlsen Ingen 03:26:47,17
24 16 Andre Kramme Ingen 03:26:58,99
25 329 Simon Persson Amok Aalborg / Klub 100 Marathon 03:27:35,13
26 14 Anders Pedersen Sparta 03:27:49,29
27 361 Thomas Ulrik Madsen Ingen 03:28:35,64
28 380 Torben Hoberg Move Randers 03:28:42,30
29 260 Morten Vestergaard-Lund Ingen 03:28:57,43
30 367 Tommy Hansen Horsens All Runners 03:29:11,14
31 208 Leif Jeppesen Horsens All Runners 03:29:12,84
32 133 Jesper Damm Henrichsen Ingen 03:29:20,39
33 337 Stefan Bennedsen Kolding motion 03:31:47,73
34 295 Peter Sørensen Pinen og Plagen 03:33:10,25
35 239 Michael Rasmussen Nim if 03:33:11,80
36 25 Bent Andreasen Klub 100 Marathon 03:33:35,37
37 247 Mikkel Kaas Dansk Supermarked A/S 03:36:09,47
38 197 Lars Dyg Koch Vidar Motion 03:36:16,10
39 139 Jesper Stokholm Sørensen Taulov Motion 03:36:25,20
40 65 Dorthe Roslev Team Scheelke 03:36:42,85
41 201 Kim Klitgaard Klub VM 03:37:43,39
42 287 Peter Klaris Wildmountain Roadrunners 03:38:10,95
43 304 Preben Jørgensen Ikast Atletik & Motion 03:38:31,79
44 173 Keld Foller Larsen FREDERICIA LØBEKLUB 03:38:35,53
45 243 Michala Hertel-Jørgensen Kolding motion 03:38:37,14
46 217 Louise Skak www.teco.no 03:38:42,76
47 253 morten ege axø taulov motion 03:38:50,07
48 125 Jens Dalsgaard Nielsen Amok 03:38:52,93
49 318 Rene Rasmussen FREDERICIA LØBEKLUB 03:39:36,70
50 148 Johnny Visholm Ingen 03:39:44,89
51 388 Torben Sørensen Ingen 03:39:59,34
52 33 Bjarne Østergaard Andelskassen / Nordborg Løbeklub 03:40:20,09
53 237 Michael Nilsson Ingen 03:41:05,78
54 35 Bo Knudsen Ingen 03:41:28,39
55 80 Fraser Gee Vejle IF 03:41:38,01
56 153 Jørgen Mollerup-Madsen FREDERICIA LØBEKLUB 03:42:03,48
57 100 Ulrik Pihl Loebeshoppen.dk 03:42:29,87
58 284 Martin Kamber Ingen 03:42:52,02
59 394 Vagn Kirkelund Tejn IF. 03:43:11,01
60 358 Thomas Staun Horsens All Runners 03:43:11,98
61 27 birgit lauritsen avis maraton holstebro 03:43:39,01
62 378 Torben Glass Nielsen www.skechers.dk 03:43:50,31
63 103 Henrik Stausholm Ingen 03:43:54,93
64 17 Andreas Aupke BUI-motion - Broager Løbeklub 03:44:24,67
65 224 Martin Holbæk Thomsen Aalborg Triatlon Klub 03:44:54,51
66 24 Benny Bull Ingen 03:45:01,63
67 183 Henrik Boe Dam Ingen 03:45:53,98
68 240 Michael Stig Nielsen Atletica 03:46:11,49
69 34 Bjørn Hollesen Hansen Glamsbjerg Motion 03:46:14,04
70 383 Torben Jensen Vejle if 03:46:49,49
71 137 jesper koldby koldby optik 03:47:12,62
72 345 Svend John Brohus Atletica 03:47:14,95
73 299 Poul Brage Michelsen Kolding Motion 03:47:32,87
74 202 Lars Nordgaard Hansen Ingen 03:47:49,99
75 31 Bjarne Jensen Hals F. S. / Klub 100 03:47:55,90
76 270 Nis Kjær Kolding Motion 03:48:17,73
77 64 Dorte Møldrup AMOK 03:48:30,19
78 108 Ida Marie Hunderup Ugilt Runners 03:48:50,34
79 26 Jakob Fischer www.pizzadude.dk 03:48:53,45
80 180 Kim Roca Ingen 03:49:00,50
81 225 Allan Dahl Hansen Ingen 03:49:21,74
82 58 Claus Larsen Juelsminde Runners 03:50:28,84
83 204 Lars Skaarup Brødsgaard Ulstrup IF / Klub 100 03:50:34,59
84 266 Niels Frederiksen Odder Atletik og Motion 03:51:08,59
85 92 Hans Holst OGF 03:51:10,20
86 186 Kjell Titlestad OGF 03:51:11,83
87 305 preben kjær eriksen Holmegårdens Geparder 03:51:14,31
88 385 Torben Olesen Ingen 03:51:17,43
89 334 Steen K. Christoffersen HLLH 03:51:19,47
90 272 Ole Bjerglund Pedersen Ikast AM 03:51:21,08
91 41 Brian nim Ingen 03:51:24,75
92 281 Per Guldbrandt Kolding Motion 03:51:26,83
93 167 karina kallesøe Kolding motion 03:51:28,84
94 216 Louise Jensen Ingen 03:51:39,54
95 248 Mikkel Mikkelsen Pinen & Plagen 03:51:46,43
96 382 Torben Haarkær Ingen 03:51:48,41
97 379 Torben Hjortshøj Horsens All Runners 03:52:12,30
98 241 Michael Tranekjer Ingen 03:52:24,05
99 246 Mikkel Juul Ingen 03:52:25,70
100 185 Kirsten Stahlberg Ingen 03:52:49,39
101 50 Lars Brauer Ingen 03:52:51,07
102 123 JAROSLAW LOSINSKI Ingen 03:52:52,77
103 40 Brian Nielsen Ingen 03:53:03,28
104 235 Michael Larsen Nordborg Løbeklub 03:53:15,33
105 126 Jens E. Sørensen Gadedrengene 03:53:31,78
106 199 lars gjesager Ingen 03:53:33,40
107 307 Preben Nørskov Ingen 03:53:42,60
108 312 René Albæk Vejle If Tri 03:53:59,09
109 279 Palle Sørensen SMIFF 03:54:33,92
110 336 Steen Sørensen Samsø Løbeklub 03:54:35,89
111 354 Thomas Kjerstein Ingen 03:54:38,00
112 168 Karl Aage Christiansen Ingen 03:54:43,24
113 316 René Jonsgaard Jensen Kolding Motion 03:55:02,10
114 291 Peter Nielsen Pinen og Plagen 03:55:16,15
115 262 Natascha Kochyna Ingen 03:55:24,16
116 212 linda kempel iam 03:55:28,85
117 151 Jørgen Hansen Vejle IF 03:55:34,98
118 130 Jens Palm Hammel GF Løb og Motion 03:55:38,00
119 5 Johnny Wulff Amok 03:55:39,74
120 221 Lars Bo Hansen Team Digital XPress 03:56:02,27
121 21 Annette Bomberg Randers Freja Motion 03:56:07,91
122 244 Mikael Lassen AAIG Aabenraa 03:57:21,55
123 338 Stefan Kipp HLLH 03:57:23,92
124 196 Lars Bjørn Pedersen Pressalit A/S 03:57:30,29
125 176 Kent Stenvang Egehøj Champignon 03:58:06,79
126 18 Andreas Leffler Ingen 03:58:08,73
127 397 Wolfgang Gröning Ingen 03:58:20,42
128 268 Niels Rasch Ingen 03:58:42,05
129 371 Tommy Riber Thomsen Ingen 03:59:01,46
130 49 Christian Dyrberg Ton for mænd 03:59:06,99
131 363 Tim Mikkelsen Taulov Motion 03:59:15,11
132 200 Lars Kristensen Ingen 04:00:07,38
133 121 Jan Risvig Henriksen Ingen 04:00:09,22
134 174 Karina Barløse OGF 04:00:13,46
135 242 Michael Zimmermann Nielsen ALOT / KLUB 100 MARATHON 04:00:40,34
136 191 Kristian Hindkjær Dansk gastronomi 04:00:48,61
137 257 morten kienitz Ingen 04:01:17,21
138 222 Marianne Rasmussen Ingen 04:01:52,94
139 175 Kent Rygaard Ingen 04:01:54,86
140 140 Jesper Ølsgaard Ingen 04:02:11,89
141 369 Tommy Loftager-Rasmussen Ingen 04:02:16,52
142 209 Leif Nielsen Ingen 04:03:00,80
143 211 Leon Eggertsen HTT 04:03:03,34
144 55 claus humle Multialeter Esbjerg 04:03:35,16
145 188 Klaus Hougaard Taulov Motion 04:03:39,38
146 69 Elisabeth Vildhøj Ingen 04:03:46,35
147 214 Liselotte Kristoffersen Dansk Supermarked 04:04:20,31
148 30 Birthe Grooss FREDERICIA LØBEKLUB 04:04:22,43
149 189 Klaus Thomsen Vidar Motion 04:04:59,88
150 376 Torben Bendiks Knudsen Ingen 04:05:02,31
151 107 Ib Jensen Kolding motion 04:05:10,77
152 324 Ronni Rasmus Sørensen Zitcom 04:05:53,27
153 339 Steffen Bendstrup Tons for Mænd 04:05:58,82
154 147 John Vejland Nielsen Ikast Atletik & Motion 04:06:04,95
155 165 Karin Eriksen Ikast Atletik & Motion 04:06:06,86
156 321 Frank Kjerstein K-Bros 04:06:27,09
157 340 Stephan Grabow Horsensrun 04:06:35,72
158 352 Claus Fischer Ingen 04:06:38,01
159 365 Tina Rosenbæk Brixstein Askepot 04:06:40,85
160 57 Claus Klitholm DSB 04:06:43,55
161 99 Helle Westergaard Andersen Gauerslund Løbeklub 04:06:45,46
162 347 Søren Borch Vejle IF 04:07:14,00
163 387 Torben Sæderup Smidstrup løber 04:07:44,85
164 327 Signe Møller Christensen Kolding Motion 04:07:57,85
165 67 egon salomonsen ikast a-m 04:08:04,36
166 27 birgit lauritsen avis maraton holstebro 04:08:18,01
167 178 Kim Jensen Ingen 04:08:20,86
168 265 Niels Blommegaard Pedersen Ingen 04:08:24,97
169 343 Susanne Stamhus AMOK Aalborg 04:08:39,50
170 223 Martin Ahm Hansen Ingen 04:08:46,29
171 346 Søren Andersen Taulov motion 04:08:50,34
172 267 Niels Ibsgaard Ingen 04:09:07,24
173 45 Carsten Skaarup Jørgensen Hvalsø Løbeklub 04:09:41,96
174 356 Thomas Lindevang Langeskov Løb og Motion 04:09:42,69
175 322 Rikke Bjerre Guldbæk Vejle IF 04:09:56,12
176 245 Mikael Nørby-Lassen Ingen 04:10:00,13
177 277 Ole Smedgaard Ingen 04:10:03,01
178 215 Lone Lindbjerg AMOK 04:10:19,55
179 362 Thorkil Lundberg AK Kilen Struer 04:10:57,64
180 384 Torben Moisgaard Sunds Motion 04:11:18,59
181 273 Ole Bønnelykke Esbjerg Skakforening 04:11:30,19
182 350 Søren Søholm Ingen 04:11:37,15
183 389 Torsten Bo Hansen www.magisteren.dk 04:11:39,57
184 377 Torben Endahl Vejle IF 04:12:03,94
185 63 Dorrit Thomhav Hørlyck Aarhus 1900 04:12:06,51
186 296 Peter Terkildsen Vejle IF 04:12:14,70
187 359 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted løbeklub 04:12:37,07
188 234 Michael Høst Jørgensen Ingen 04:13:13,57
189 56 claus johansen Ingen 04:13:15,78
190 182 Kim Smitt Hammel Løb & Motion/Duul.dk 04:13:18,68
191 293 Peter Schou Ingen 04:13:25,72
192 76 Flemming Brandi Ingen 04:13:32,09
193 109 Ida Møller Christensen Kolding Motion 04:13:56,50
194 11 Anders Andreas Christensen Kolding Motion 04:13:57,02
195 161 Kaj linneberg Nielsen Kolding Motion 04:14:28,62
196 261 Morten Wolff Haderslev Motion 04:14:34,20
197 134 Jesper Duus Ingen 04:14:54,56
198 160 Kaj B. Hunderup Liuf. / Nordjyske medier 04:15:17,86
199 294 Peter Simonsen Spar Nord, Hjallerup 04:15:23,65
200 368 Tommy Kristensen Aaig Aabenraa/Team Pferdelunge 04:15:35,26
201 129 Jens Kristiansen Kolding Motion 04:15:46,46
202 96 Hans Tobiasen Hans Tobiasen 04:16:02,25
203 150 Jürgen Clausen Borener SV 04:16:09,12
204 44 Carsten René Nielsen Ingen 04:16:16,72
205 331 Steen Christesen Aabenraa kommune 04:16:37,86
206 285 peter drue callsen kontor syd 04:17:12,72
207 326 Sebastian Bøss Vejlefjordskolen 04:17:41,30
208 144 Johan Melin Ingen 04:17:44,04
209 283 Per Jakobsen Ingen 04:18:31,56
210 8 Allan Nielsen Ingen 04:18:44,94
211 390 Troels Sørensen Lantmännen Unibake 04:18:59,42
212 158 Jørn Sørensen Østbirk Løbeklub 04:19:01,94
213 1 Aksel Skibsted Bov IF 04:19:07,82
214 333 Steen Højager Ingen 04:19:14,19
215 400 Knud Erik Jensen Ingen 04:19:50,95
216 194 Kaare Sørensen Holstebro Triathlon Klub 04:19:53,87
217 254 Morten Hansen Horsens Allrunners 04:20:01,47
218 360 Thomas Tilsted Brøndums Disciple 04:20:27,04
219 207 Lasse Brøndum Kirkelykke Ingen 04:20:34,75
220 119 Jan Ohrt Nissen Ingen 04:21:32,85
221 142 Jimmy Skou-Sørensen Ingen 04:21:49,77
222 275 Ole Jensen Tons for Mænd 04:22:03,83
223 84 gert kaspersen Ingen 04:22:14,40
224 149 Jonathan Watkins Ingen 04:22:27,85
225 249 Mogens Ethelberg Esbjerg Tri og Multisport 04:22:52,22
226 319 Rene Stenvng Hoppekids 04:22:57,18
227 61 Conny Brusen Nielsen Pinen & Plagen 04:23:00,25
228 70 Ellen Nielsen Kolding Motion 04:23:03,70
229 393 Ulrich Guldahl Poulsen Kolding motion 04:23:16,01
230 320 René Thiemer Kolding Motion 04:23:18,41
231 263 Nicky Krogsøe Glamsbjerg Motion 04:23:21,48
232 6 Allan Krarup Esbjerg Tri og Multisport 04:23:24,02
233 7 Allan Louring Funder Løbeklub  -  allansjagtte 04:24:05,3
234 169 Karsten Nør-Pedersen Hvalsø Løbeklub 04:24:05,68
235 314 René Emil Andersen Hvalsø løbeklub 04:24:06,91
236 163 Kari Sif Haugan Ingen 04:24:08,56
237 370 Tommy Nielsen Ingen 04:24:32,75
238 386 Torben Pedersen Danfoss Marathon club 04:24:40,77
239 203 Lars Simonsen Klub 100 DK 04:25:21,99
240 73 Erik Søndergaard Grindsted motion 04:25:39,93
241 328 Sigtór A. Petersen Ingen 04:26:01,10
242 46 Charlotte Laursen   04:26:03,62
243 276 Ole M. Jakobsen 2run.dk 04:26:21,46
244 302 Poul Thomsen Ingen 04:26:34,53
245 86 Gitte Vibeke Hansen Ingen 04:26:38,33
246 74 Finn Iversen Ingen 04:26:44,65
247 117 Jan Lundsgaard Kolding Motion 04:27:08,53
248 154 Jørgen Nielsen Kolding motion 04:27:11,52
249 85 Gitte Schack Kolding Motion 04:27:26,24
250 90 Hanne Mikkelsen Kolding Motion 04:27:49,67
251 250 Mogens Hinrichsen Kolding Motion 04:27:53,27
252 82 Gerda Neergaard Jessen Ingen 04:27:58,39
253 325 Rune Kvalfors Ingen 04:28:21,12
254 87 Gunnar Juhl Poulsen Ingen 04:28:39,10
255 95 Hans Søndergaard Ingen 04:28:52,98
256 271 Connie Lundegaard Sørensen Ingen 04:28:56,19
257 353 Thomas Anderskov APC Runners Club 04:29:09,41
258 143 Joachim Neuhaus 100 Marathon Club Tyskland 04:29:12,66
259 72 Erik Grooss FREDERICIA LØBEKLUB 04:30:07,90
260 233 Michael Hurup Anderson Ingen 04:30:21,31
261 177 Kim Bønning Petersen Ingen 04:30:42,93
262 396 werner buhl kolding motion 04:31:28,52
263 79 Frank Jensen FREDERICIA LØBEKLUB 04:31:51,61
264 230 Mette Kirsby FREDERICIA LØBEKLUB 04:31:54,55
265 112 Jacob Nymand MAN Diesel & Turbo, Fr.havn 04:31:58,83
266 218 Mads Buske Nielsen Vejle IF 04:32:03,42
267 62 Dia Fleming Hvalsø Løbeklub 04:32:30,09
268 193 kurt lykke Ingen 04:32:30,15
269 124 Jens Bonde Kolding Motion 04:32:36,14
270 110 Ingrid Louise Titlestad Ingen 04:33:14,38
271 132 Jesper Damkjær Hansen Kolding Motion / Viuf Løbelaug 04:33:24,17
272 231 Mia Kronberg Christensen Haderslev Idrætsforening 04:34:07,11
273 181 Kim Roesdahl Petersen Haderslev IF 04:34:10,22
274 395 Vagn Riis-Vestergaard Ingen 04:35:08,51
275 162 Karen Bente Andersen Ingen 04:35:19,87
276 51 christian jakobsen team trunte 04:35:27,94
277 184 Kirsten Dau Nielsen www.dyrlaegeogkiropraktik.dk 04:35:38,72
278 101 Hans Jørgensen Klub 100 Marathon 04:36:17,92
279 301 Poul Kej Ingen 04:36:23,66
280 29 Birgitte Knudsen Haderslev IF/ Bjergladies 04:37:14,38
281 220 Maria Sønderskov Kristensen OPI 04:37:15,91
282 206 Lars Sønderskov Kristensen OPI 04:37:15,92
283 71 Else Toftegaard Haderslev IF / Bjergladies 04:37:21,60
284 113 Jakob Stæhr Hansen smiff 04:37:31,60
285 297 pia hansen salon morgenfritzz 04:37:34,76
286 292 Peter Sams Ingen 04:37:38,41
287 116 Jan Fisker Knudsen FFFF 04:37:42,19
288 155 Jørgen Ole Thomassen Glamsbjerg Motion 04:38:07,20
289 156 Jørn Jensen OTK 04:40:38,71
290 93 Hans Oluf Lund Haderslev IF 04:40:42,45
291 23 Arne Hyldahl AMOK Aalborg 04:40:51,89
292 309 Rasmus Ejlersen Vidar Motion 04:43:03,65
293 120 Jan Petter Helland 3 kløvert fra Norge 04:43:07,37
294 89 Hanne Kristoffersen Hjallerup Løbet/Hjallerup By Mar 04:43:08,7
295 43 carsten jacobsen Ingen 04:43:11,81
296 94 Hans Petter Severeide 3 kløvert fra Norge 04:43:37,72
297 127 Jens Harald Brynie 3 kløvert fra Norge 04:43:42,06
298 313 René Andersen Hvalsø løbeklub 04:44:10,04
299 366 Tom Birch Christiansen Ingen 04:44:28,06
300 195 Lars Bank Team Bank 04:45:07,15
301 278 Ove Christensen Ingen 04:45:50,42
302 170 Kaspar Væver Ingen 04:46:02,91
303 159 Jørn Thymann Haderslev IF 04:46:19,13
304 310 Rasmus J. Joensen Fars bank 04:46:32,77
305 290 Peter Møllebro Klub 100 Marathon 04:47:08,96
306 42 Carsten Dahl Ingen 04:47:11,82
307 115 Jesper Nordskjold Ingen 04:48:14,57
308 255 Morten Holm Team Skumfidus 04:48:17,69
309 172 Katrine Brock BUI 04:48:21,26
310 269 Niels Sehested Vidar Motion 04:48:24,35
311 145 John Callesen Vidar motion, Danfoss Marathon c 04:48:27,34
312 401 Poul Erik Petersen Ingen 04:50:03,93
313 78 Flemming Søe-Pedersen Aaig 04:51:48,99
314 264 Nicolaj Villadsen Funder Løbeklub 04:52:17,14
315 19 Martin Grøn Ingen 04:53:23,62
316 300 Claus Ø Christensen Klub 100 Marathon DK/DE 04:53:35,08
317 3 Alice Kristensen Team Mermaid/SG Atletik 04:53:37,94
318 52 christian lysehøj Ingen 04:53:55,68
319 105 Hubertus Stahlberg TSV Hittfeld/ Teichwiesen Friend 04:54:11,09
320 187 Klaus Bangert Club 100 Marathon Deutschland 04:55:26,10
321 238 Michael Pedersen Multiatleterne/Skovbo Hjort Advo 04:56:32,3
322 190 Annette Fredskov www.annettefredskov.dk 04:56:41,94
323 28 Birgitte Amtkjær Nielsen Aarhus 1900 04:57:37,63
324 391 Uffe Veigert Aarhus 1900 A/M 04:57:41,26
325 298 Poul Bachmann Madsen Vejle IF 04:57:41,56
326 198 Lars Falkenberg Rasmussen Ingen 04:59:03,22
327 375 Tonni Ryborg Kolding Motion 04:59:16,21
328 348 Søren Eg Sørensen Ingen 05:01:20,75
329 210 Lene Riis Thøgersen Odense Triathlon Klub 05:03:40,40
330 15 Anders Thorsen Prooffice 05:06:46,09
331 351 Lonnie Bendix Damgaard Ingen 05:10:06,33
332 20 Anja Marie Hansen Sparta/Team Higher-level 05:13:39,47
333 357 Thomas Sloth Team higher-level.dk 05:13:43,93
334 303 Preben Gundersen Ingen 05:15:26,17
335 152 Jørgen Jørgensen Ingen 05:15:29,11
336 323 Rita Brämer 100 Marathon Club Deutschland 05:29:56,09
337 308 Rainer Pufahl 100 Marathon Club Deutschland 05:29:59,29
338 88 Hanne Hjorth Ingen 05:36:55,87
339 68 Elisabeth Skibsted Bov If / Bjergladies 05:40:34,48
340 398 Christian Hottas 100 Marathon Club UK 05:44:56,38
341 399 Hellmut Siegert Ingen 05:51:52,15
342 22 Annette Ninn Ingen 07:07:14,03
343 373 Toni Emanuel Kjaer Ingen 07:07:15,59

TAK TIL VORES SPONSORER